O Nás

Chelsea Clark.cz je oficiální české zastoupení značky Happy mama a Chelsea clark. Značky, za kterou stojí úžasná inspirativní žena Monika Milcarz. Návrhářka a žena, matka podnikatelka, která světové KOJICÍ MÓDĚ propůjčila nádech elegance, jemnosti a sebevědomí.

Ve spolupráci s Pavlou Šťastnou, majitelkou a zakladatelkou značky Krásná mamka vznikla nabídka skvěle padnoucí, elegantní a důmyslně zpracované módy upravené pro kojící maminky tak

  • aby pro ně bylo období KOJENÍ zcela přirozené
  • aby na kojicím tričku, šatech nebo mikině nikdo speciální úpravu nepoznal
  • aby se maminka cítila zase přitažlivá a sebevědomá
  • aby miminko nemuselo nikdy a nikde na kojení ČEKAT

chelsea-clark-kojici-tricko-kontakt-1

Proč to děláme?

KOJENÍ je přirozené a krásné. Stejně tak přirozená a krásná se můžete cítit Vy.

Nemusíte se navlékat do nevzhledných pelerín a halen, obyčejných bavlněných triček, u kterých jako byste nálepku KOJÍM měla přímo na čele. Nemusíte se vzdávat své elegance, odhalovat se nebo neustále hledat trochu soukromí. Někdy může taková představa i odradit maminku od samotného kojení a to je pro miminko -  savce – obrovská škoda. Vybavte svůj šatník nové životní etapy krásnými, elegantními a kvalitními kousky za příznivou cenu a kojení si UŽÍVEJTE. Mockrát v životě se to neopakuje.

Nakojte své miminko kdykoliv a kdekoliv potřebuje – elegantně a DISKRÉTNĚ.

My Vás v tom podpoříme.

 

Jste KRÁSNÁ a v období vrcholu ženství = narození dítěte, to platí obzvlášť.

 

Mějte se ráda, nezapomínejte na sebe a udělejte si radost.

Elegance je základní esencí nádherného pocitu ze sebe sama. Vaše nálada se do nálady miminka bezprostředně promítá a kruh se uzavírá.

Jsme tu pro Vás.