Možnosti platby

On-line platby kartou a odložené platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Apple Pay

Služba je určena výhradně uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari. Platba Apple Pay je z podstaty platba kartou.

Služba je dostupná pouze uživatelům, kteří mají k dispozici webový prohlížeč Safari a vlastní zařízení od společnosti Apple, které disponuje Touch ID nebo Face ID. Pro funkčnost platby je potřeba nejprve uložit platební kartu do Apple Wallet.

Platím pak

Tato služba znamená, že za Vás úhraduprovede banka a Vy můžete balíček dostat co nejdříve. S bankou se pak vyrovnáte později.

Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. Službu přinášíme ve spolupráci s Equa bank. Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Budete o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi k úhradě dlužné částky. Máte možnost uhradit bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.

 

Bezpečnost platby

Platba kartou i převodem je dobře zabezpečena. Jakmile vyplníte Vaše jméno, adresu nebo detaily Vaší kreditní nebo debetní karty, informace jsou přísně chráněny systémem SSL (Secure Socked Layer). Tento protokol šifruje Vaše osobní data a zajistí, že poskytnuté informace nebudou přečteny třetí stranou.
Pokud si nejste jisti, že je protokol SSL aktivní, zkontrolujte, že je v adresové liště Vašeho prohlížeče, těsně před adresou webu, zobrazena ikona klíče nebo zámku (záleží na typu internetového prohlížeče).

Platba bankovním převodem

Zadejte platbu převodem ze svého bankovního účtu podle informací, které Vám ukážeme po dokončení objednávky. Informace Vám také zašleme na Váš email.